PAŠLAIK UPESCIEMĀ Laikapstākļi

Upesciema Veloparks

Veloparka mērÄ·is ir radÄ«t vidi, kur gan mazi bērni, gan pieredzējuÅ”i braucēji justos droÅ”i un spētu aktÄ«vi pavadÄ«t brÄ«vo laiku, veicinot veselÄ«gu dzÄ«vesveidu un vienlaikus apgÅ«stot jaunas iemaņas un prasmes.

Veloparkā esoÅ”ajā asfalta velotrasē ir integrēti dažādi inovatÄ«vi skeitparka elementi, kas padara to par

pirmo freestyle asfalta velotrasi pasaulē!

Trasē ir integrēti dažādi inovatÄ«vi un iepriekÅ” velotrasēs neredzēti elementi, kas pielāgoti dažādiem braucamrÄ«kiem

Blakus "Velosolutions" velotrasei atrodas arÄ« piedzÄ«vojumu veloprasmju taka ā€œBTA Velozinisā€, kas paredzēta paÅ”iem mazākajiem velo entuziastiem vai tiem, kas vēl mācās

"Upesciema Veloparks" tika atvērts 2021. gada 20. oktobrī!

Kas atrodas veloparkā?

Galvenā centrālā objekta - asfalta velotrases dizains un pielietojuma funkcijas rada infrastruktÅ«ru, kur vienlaiciĢ„gi var darboties jebkura vecuma, prasmju brauceĢ„ji ar visdazĢŒaĢ„daĢ„kajiem paĢ„rvietosĢŒanaĢ„s liĢ„dzeklĢ§iem. Velotrases multifunkcionaĢ„lais dizains nodrosĢŒina aktivitaĢ„tes ikvienam ā€“ skuĢ„teristiem, skritulĢ§slidotaĢ„jiem, skritulĢ§deĢ„lotaĢ„jiem un, protams, velobrauceĢ„jiem.

UnikaĢ„laĢ„ dizaina kombinaĢ„cijaĢ„ Upesciema asfalta velotrase tiek papildināta ar dažādiem inovatÄ«viem elementiem, piemēram, asfalta trÄ«s lēcienu lÄ«niju, iespaidÄ«ga izmēra ieliektu koka sienu (angļu val. wallride), mini-rampu un citām skeitparka industrijas iedvesmotām konstrukcijām.

Blakus asfalta velotrasei izbÅ«vēta piedzÄ«vojumu trase ā€œBTA Velozinisā€, kas attÄ«sta velobraucējus, izglÄ«tojot par droÅ”u braukÅ”anu pilsētvidē. Trase sastāv no dažādiem modulāriem koka un metāla elementiem, kas imitē pilsētas infrastruktÅ«ru, rada izpratni par satiksmi un sagatavo tai ikvienu velobraucēju. Trase māca pārvarēt tādus ŔķērŔļus, kā trepes, virāžas, bedres un Å”auras trotuāru apmalÄ«tes. Katrs trases elements ir radÄ«ts pēc iespējas precÄ«zāk imitējot reālu pilsētvidi, lai ikviens var kļūt par pārliecinātu velobraucēju.

VIDEO šŸ‘‰

Satura reproducÄ“Å”anas vai cita veida oriÄ£ināldarba pārpublicÄ“Å”anas gadÄ«jumā obligāti norādÄ«t atsauci uz ā€œUpesciema Ziņāmā€ un "We Build Parks/Velosolutions"